Haber

Bülent Korkmaz: ‘İstikrarlı bir Rizespor olmalı’

– Bülent Korkmaz: “İstikrarlı bir Rizespor olmalı”

RİZE – SporToto 1. Lig’in son haftasında Spor Toto Süper Lig’e sahasında Altınordu ile 0-0 berabere kalarak yükselen Çaykur Rizespor’un Teknik Yöneticisi Bülent Korkmaz, “İstikrarlı bir Rizespor olmalı. önceden planlayacak ve buna göre hareket edecek.”

Maç sonunda düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Teknik Müdür Bülent Korkmaz, “Maçla ilgili bir şey söylemeye gerek yok, zor ve eziyetli geçeceğini biliyorduk. mutlu son.Dönem başında aile ortamı yaratırsak başarıya ulaşırız dedik.Taraftarlarımıza da çok teşekkür ederim.Aleyhime de olsa sonuna kadar siyah bir çelenk bıraksalar da hayranlarımıza çok teşekkür ederim. zaman maalesef üzücü ama ben ve grubum inandık bu işi onlarla birlikte başarabiliriz dedik değerli olan dışarıdan etkilenmemek kendi doğrularınızla dik durmaktır başardık Bu şekilde.Doğru yaptık.Bazen doğru yaptık.Başarılı olursun,bazen olamazsın. Şampiyonluk teknik yöneticilik mesleğimde kazanan oldu. Rizespor’a hayırlı olsun” dedi.

“Kulübün doğru yönde adımlar attığını bu şehrin bilmesi gerekiyor”

Çaykur Rizespor’un bir daha düşmemesi için istikrarlı bir şekilde ilerlemesi gerektiğini kaydeden Korkmaz, “Rizespor Kulübü’nden ricam bir düşer bir düşer. geçmişteki hatalar ama bensiz önemli değil ama doğru yolda.O bunu yapmazsa yine aynı şey olacak.Bilmeleri gerekiyor ki bu şehir, bu kulüp doğru yönde adımlar atıyor. . Ona göre hareket etmeli. İstikrarlı bir Rizespor olmalı. Onun için önceden plan yapacaklar ve ona göre hareket edecekler” dedi.

kemahajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu