Teknoloji

PlayStation VR2 Üretimi Yavaşladı: Yetersiz Ön Sipariş!

 
Sony Interactive Entertainment oyuncularına sunulacak olan sanal gerçeklik oyunu PlayStation VR2’nin üretiminde yavaşlama yaşanıyor. Bloomberg tarafından yayınlanan rapora göre 22 Şubat 2023’te çıkacak olan bu başlık, ön sipariş sayısı konusunda beklentileri karşılayamadı.
 
PlayStation VR2 oyununun üretim hedefi düşürüldü
 
 
 
Çıktığı ilk gün 30’dan fazla oyunun yer alacağı PlayStation VR2 oyunu, ilk hedefindeki beklentileri karşılayamadı. Nisan ve Mart ortasında 1.5 milyon adede kadar üretilmesi planlanan kafanın üretim amacı, şubat ayında 1 milyon adede düşürüldü. Başka bir habere göre Sony, başlangıçta 2 milyon adetlik bir üretim hedefi belirledi.
 
Sony Interactive Entertainment tarafından yeni nesil bir oyun olarak 22 Şubat 2023 tarihinde piyasaya sürülecek olan PlayStation VR2, birçok oyunu ve özelliği kullanıcıların beğenisine sunacak. İlk etapta 30’dan fazla oyunu kullanıcılara sunacak olan bu başlık, PS5’in gücünden faydalanacak.
 
Kullanıcıların karşısına çıkacak oyunların başında ise After the Fall, Cities VR, Horizon Call of the Mountain, The Dark Pictures: Switchback VR, Gran Turismo 7, Jurassic World Aftermath Collection, The Walking Dead: Saints & Sinners – Chapter bulunuyor. 2: İntikam ve daha fazlası. alacak. Temel PlayStation VR2 kutusunda ayrıca PlayStation VR2 kulaklığı, Sense kontrolörleri ve Stereo kulaklıklar yer alacak.
 
PS VR2 şu anda 549,99 $ karşılığında ön siparişe açıldı. Ayrıca, Dağın Ufuk Çağrısı paketi 599,99 ABD dolarıdır.

bozkurt-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu