Haber

Kalp rahatsızlığı geçiren Akşener’in sağlık durumuna ilişkin doktordan ilk açıklama: Yapılan tetkiklerde herhangi bir sorun tespit edilmedi.

İYİ Parti lideri Meral Akşener, akşam saatlerinde kalp rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Ankara Kavaklıdere’deki Güven Hastanesine kaldırılan Akşener’in “kalp çarpıntısı, ritim bozukluğu” şikayetiyle gözlem altında tutulduğu öğrenildi.

PARTİ YETKİLİLERİ VE DOKTOR AÇIKLAMA YAPTI

Akşener’in sağlık durumuna ilişkin hem doktoru hem de ÂLÂ Partili yetkililer hastane önünde açıklama yaptı. Parti liderinin sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

DOKTOR: SORUN BELİRLENMEDİ

Akşener’in doktoru sağlık durumunda endişelenecek bir durum olmadığını belirterek, “Cumhurbaşkanımız bugün hafif çarpıntı şikayeti ile hastanemize başvurdu. Yapılan tetkiklerde bir sorun tespit edilmedi. Yarın taburcu olmayı planlıyoruz” dedi. dedim.

TURHAN ÇÖMEZ: MUAYENE AMAÇLI HASTANEDE KALACAK

Akşener’in başdanışmanı ve aynı zamanda doktor olan Turhan Çömez, “Genel Müdürlük’teki bir görüşmede çarpıntı hissetti. Yoğun bir iş temposu içinde olduğunu hepiniz biliyorsunuz. Hastaneye gelmeyi uygun gördük. Bu çarpıntı nedeniyle acil serviste muayene edildi. Tüm tetkikleri tamamlandı.Bu gece müşahede için hastanede kalacak. Yarın taburcu olması planlanıyor. Endişelenecek bir şey yok.” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu