Haber

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan Gençlerle Buluştu

EdremitBelediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde düzenlenen ‘Söz Gençlik’ toplantısında gençlerin sorularını yanıtladı.

“6 Şubat’ta ülkemizi derinden sarsan ve yaralayan ve 11 ilimizi etkisi altına alan Kahramanmaraş merkezli depremde Edremit Belediyesi olarak depremzedelere yardım etmek ve yaralarını ilk günden sarmak için dayanılmaz bir çalışma ortaya koyduk. Edremit Bu performansla tarih yazdı.Edremit böylesine seçkin bir konuma geldi.Edremit’in ortaya çıkış sebebi elbette Edremitli gençlerin performansıdır.Yüzlerce Edremitli genç hazırlık,paketleme ve yüklemede büyük bir performans sergiledi. Onurumuz ve gururumuz oldunuz.Size belediyemiz ve Edremit halkı adına şükranlarımı sunuyorum.

Başkan Arslan, konuşmasının ardından CHP Balıkesir Milletvekili Adayı Serkan Sarı ve Millet İttifakı Milletvekili Adayı Burak Dalgın ile birlikte gençlerin sorularını yanıtladı. Etkinlik sonunda gençlerle özçekim de yapan Arslan, programa katılan gençlere ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Kaynak: ANKA / Siyaset

kocaalihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu